Agroturystyka Kościerzyna

Jak tylko skontaktowałem się z miejscem jakim jest agroturystyka Kościerzyna, wiedziałem, że moja rodzina będzie w dobrych rękach. Marek, który kupił nieruchomość w 2015 r. i prowadzi ją ze swoją żoną Moniką, szybko odpowiedział na wszystkie moje pytania w doskonałym języku angielskim. (Angielski jest w rzeczywistości oficjalnym językiem stosowanym w tym ośrodku, a większość personelu frontowego to Brytyjczycy, podobnie jak pierwotni właściciele).

Agroturystyka Kościerzyna, jak go nazywaliśmy, opisywał zakwaterowanie i udogodnienia i obiecał relaksujący czas dla wszystkich. Jak to ujął: „Nie będziesz musiał podnosić palca”. Z czterema apartamentami z 3 sypialniami i jednym apartamentem z 2 sypialniami, 5-pokojowym domku (idealnym miejscem na rodzinne spotkanie lub podróżujących razem przyjaciół) oraz dwupokojowym domkiem w agroturystyce ma rozmiar butiku hotel i może pomieścić 16–18 osób dorosłych i 18–20 dzieci.

Atrakcje na miejscu w agroturystyce Kościerzyna dla dzieci to minigolf, podgrzewany basen ze zjeżdżalnią, tenis, mini boisko do piłki nożnej, linia zip, trampolina i oczywiście zwierzęta gospodarskie (kozy, świnie, owce, kurczaki, zające, osły, i koń, są tylko 5 minut jazdy od ciągnika, a dzieci jeżdżą z Markiem, aby je nakarmić każdego ranka.) Dla dorosłych znajduje się na miejscu piwnica z winami, w której organizowane są degustacje wina z lokalnych winnic, jogi, spa, basen dla dorosłych i doskonała opieka nad dziećmi w klubie dla dzieci od 10:00 do 17:00. Zarezerwowaliśmy apartament z 2 sypialniami w naszym miejscu jakim jest agroturystyka Kościerzyna i zaczęliśmy odliczać dni do naszych wakacji na Kaszubach.