Pokoje Jastrzębia Góra – sprawdź cennik!

Zaopatrz swoją kuchnię i pokoje Jastrzębia Góra w kilka przedmiotów gotowych na przybycie gości. Po długim dniu bez wątpienia będą chcieli odpocząć i choć na chwilę odpocząć. Upewnij się, że masz pod ręką herbatę i kawę, a także cukier, sól i oleje kuchenne. Aby pójść o ten dodatkowy krok, możesz również skontaktować się z gośćmi i zapytać z wyprzedzeniem, czy życzą sobie jakieś specjalne zapasy. Może to być szczególnie pomocne dla gości z określonymi wymaganiami dietetycznymi i pomóc im poczuć się jak w domu.

Pamiętaj, aby zostawić gościom wynajmującym pokoje Jastrzębia Góra duży wybór informacji lokalnych. Zostaw przydatne informacje o najbardziej polecanych restauracjach i kawiarniach w okolicy.

Dołącz broszury na temat najważniejszych obiektów lokalnych, takich jak teatry, parki narodowe i zabytki.

Aby uzyskać dodatkową atmosferę w miejscu takim jak pokoje Jastrzębia Góra, zaoferuj kosz powitalny, gdy każdy gość przybędzie do wynajmowanej nieruchomości. Nie musi to być wcale drogi kosz, ale prosta kolekcja lokalnych smakołyków – słodyczy, kawy, wina, pocztówek – to przekonujący sposób na powitanie gości w okolicy i pozostawienie trwałego pierwszego wrażenia. Twój koszyk powitalny w pokojach Jastrzębia Góra może zawierać:

Książka powitalna
Lokalne przekąski lub napoje
Spersonalizowane prezenty