Nasza firma wykonuje solidne ocieplanie pianą PUR Gdynia!

Hydroizolacja światowej klasy stadionów i konstrukcji dachowych przedłuży trwałość elementów projektu oraz zwiększy ogólną wydajność i koszty utrzymania w przyszłości. Elastyczność hydroizolacji jest ułatwiona poprzez naturalne przesuwanie konstrukcji. Wodoodporne powierzchnie i złącza zwiększają bezpieczeństwo, szczególnie w obszarach o dużym obciążeniu i dużym natężeniu ruchu. Zwiększa to trwałość i zapewnia łatwość konserwacji i czyszczenia powierzchni. Wodoodporne stadiony ze światowej klasy obiektami posiadają również zabezpieczenia antypoślizgowe, chroniące pracowników i widzów.

PIANKA NATRYSKOWA
Szybki czas reakcji pianki natryskowej na ocieplanie pianą PUR Gdynia oznacza, że szybko się utwardza. Piana natryskowa idealnie nadaje się do izolacji sufitów i ścian.

PIANKA BUTELKOWANA
Pianka butelkowana powodująca ocieplanie pianą PUR Gdynia charakteryzuje się szybkim czasem reakcji. Natomiast pianka butelkowa umożliwia zamówienie mniejszych ilości. Często stosuje się go do izolacji rur ciepłowniczych.

BEZPIECZEŃSTWO IZOLACJI NATRYSKOWEJ PIANĄ POLIURETANOWĄ
Bezpieczeństwo jest ważnym czynnikiem wpływającym na tę decyzję. Bezpieczeństwo jest istotne zarówno podczas aplikacji, jak i po niej. Eksperci są zgodni, że warto wybrać rzetelną ekipę, posiadającą doświadczenie i znajomość wytycznych BHP obowiązujących przy wykonywaniu izolacji pianką poliuretanową metodą natryskową. Najpopularniejszym materiałem stosowanym do izolacji jest pianka PUR powodująca ocieplanie pianą PUR Gdynia. Bezpieczeństwo stosowanej pianki jest najważniejsze, dlatego nasza pianka PUR jest samogasnąca. Oznacza to, że po odcięciu źródła ciepła piana sama gaśnie. Dzięki swoim właściwościom fizycznym, w zależności od rodzaju, może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz w Gdyni i nie tylko.