Wybierz się na sushi Bielany

Jakie jest najlepsze sushi dla początkujących koneserów japońskiej kuchni jaką serwuje sushi na Bielanach o nazwie Sushiberry?
Poznaj opcje gotowanego sushi, jakie kupisz w barze sushi Bielany.
1. California Roll. To musi być najlepszy wybór dla początkującego. Co ma w sobie rolka z Kalifornii? Roladki kalifornijskie są zwykle wytwarzane z imitującego mięso kraba (czasem używany jest prawdziwy krab), ogórka i awokado od wewnątrz, a następnie owinięte w nori (wodorosty) i ryż na zewnątrz, zanim ostatecznie posypane tostami z sezamu. Zamiast nasion sezamu możesz czasem zobaczyć tobiko (ikrę rybną) lub masago (ikrę grosik). Jeśli ikra stanowi dla ciebie problem, możesz zapytać, jak jest wcześniej przygotowana, więc możesz poprosić ją, aby zrobiła to z nasionami sezamu. California roll na talerzu z innymi rodzajami sushi w tle

2. Krewetka. Kolejna świetna opcja gotowania, którą prawdopodobnie znasz i czujesz się komfortowo. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić i poprosić kelnera lub kelnerkę o gotowane krewetki, ponieważ w wielu restauracjach sushi istnieje również surowa opcja. kawałek krewetek sushi, gotowane krewetki na kulce ryżu Węgorz. Teraz wiem, że idea węgorza ma skłonność do przerażania ludzi, ale jeśli zdobędziesz odwagę, aby spróbować, nie będziesz rozczarowany. Zwykle podaje się go na gorąco lub przynajmniej na ciepło i jest zwieńczony najsmaczniejszym sosem, który jest zarówno słodki, jak i pikantny. Jeśli lubisz sushi Bielany, może to szybko stać się jednym z twoich ulubionych. kawałek węgorza sushi, węgorza gotowanego na kulce ryżu.

3. Ośmiornica i Kalmary z grilla. Żaden z nich nie znajduje się na liście moich ulubionych i myślę, że bardziej chodzi tu o teksturę, niż o cokolwiek innego. Zazwyczaj są trochę gryzące i mają niemal gumowatą konsystencję, której nie jestem fanem, ale oboje są ugotowani i może się okazać, że naprawdę ci się podobają. Może po prostu nie dałem im szansy na świetną restaurację lub szefa kuchni, który przygotowuje to trochę inaczej.

4. Małże. Ponownie, możesz chcieć zapytać w sushi Bielany, czy ten rodzaj sushi jest również podawany na surowo, ale małże mogą być kolejną świetną gotowaną opcją na Twój start w jedzeniu sushi.