Jak piszą długopisy reklamowe?

System rolek nabojowych jakie mają długopisy reklamowe – innowacyjna podstawa wysokiej jakości piór kulkowych. Specjalnie opracowany, odporny na zużycie grot kulowy sprawia, że system rolek jest wyjątkowo trwały. Działa na zasadzie pióra wiecznego i można go napełniać standardowymi wkładami. Dobre dla środowiska – i dla Twojego portfela!

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu firma oferująca długopisy reklamowe pokazała, że etui może być także wyjątkowym nośnikiem reklamy – i udało nam się to tak przekonująco, że jury konkursu Promotional Gift Award musiało przyznać nam nagrodę. Wkładkę można w pełni dostosować do pożądanego CI klienta – w celu uzyskania doskonałego przekazu reklamowego. To, czy wybierzesz metalowy, czy plastikowy długopis, zależy wyłącznie od Ciebie. Połączenie pióra i etui tworzy niepowtarzalne pomysły reklamowe i naprawdę wyjątkowe przedmioty, które ekscytują ludzi, przyciągają uwagę i sprawiają, że każde przekazanie staje się wyjątkowym przeżyciem.

Droga do idealnego pióra i długopisu reklamowego może być tak prosta: dzięki konfiguratorowi produktów uma możesz szybko i łatwo złożyć własny długopis. Możliwości konfiguracji jest wiele – możesz wybrać materiał (np. długopisy plastikowe lub metalowe) oraz kolor, ale także kształt i funkcję. Przedział cenowy długopisów również można ustalić indywidualnie. uma oferuje szeroki asortyment na każdy gust i budżet – od prostszych modeli do szerokiej dystrybucji w cenie około 0,20 €/sztukę po szlachetne pojedyncze artykuły w cenie do 20 €/sztukę, za długopisy reklamowe.