Jakie usługi oferuje pogotowie zamkowe Warszawa?

Czy pogotowie zamkowe Warszawa zawsze Ci pomoże? Jednym z oczywistych sposobów dostania się do zamkniętego samochodu jest posiadanie pod ręką zapasowego kluczyka jaki ma pogotowie zamkowe Warszawa. Te małe pudełka magnetyczne, które przyklejają się do metalowej powierzchni karoserii lub ramy pojazdu, działają świetnie, ale pamiętaj, aby umieścić pudełko w zaciemnionym i trudno dostępnym miejscu, gdzie nie może się poruszyć i wypaść. Bądź pomysłowy! Trochę zmagania się z dotarciem do dodatkowego kluczyka jest lepsze niż łatwe oddanie samochodu. I nie chowaj za nim dodatkowego klucza do domu. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zrobienie zapasowego klucza i trzymanie go w torebce lub portfelu, niż chowanie go w samym pojeździe. W ten sposób zapasowy będziesz mieć przy sobie, chyba że zdarzy ci się zostawić w samochodzie portfel lub torebkę. Inne możliwe rozwiązanie: jeśli masz w domu zapasowy klucz, czy jest ktoś, do kogo możesz zadzwonić po pogotowie zamkowe Warszawa, i który może ci go przynieść?

Ustalenie najlepszej metody otwierania zamkniętych drzwi samochodu zależy od narzędzi, jakimi dysponujesz, a także od rodzaju posiadanego pojazdu – w szczególności od rodzaju zamków zainstalowanych w Twoim samochodzie.

Jeśli masz stare zamki do drzwi z małymi guzikami na parapecie okiennym, powinieneś być w stanie otworzyć drzwi za pomocą drucianego wieszaka na ubrania. Oto jak: Wyprostuj wieszak i zagnij koniec w mały haczyk. Włóż przewód między gumową listwę a boczną szybę. Ostrożnie manewruj hakiem wokół przycisku drzwi i podciągnij go. Jesteś w dupie! Jeśli masz gładkie guziki, możesz spróbować zaczepić je techniką wieszaka wzywając pogotowie zamkowe Warszawa, ale większość nie chce się ruszyć.