Czy istnieją ładne ubrania do karmienia?

Nie ma dobrego ani złego sposobu ubierania się.. To zawsze była jedna z moich ulubionych rzeczy w modzie – wszystko jest otwarte na interpretację i kreatywność! Od czasu ciąży musiałam przemyśleć wiele sposobów na temat ubierania się i zakupów. Może pamiętasz ten post tutaj, w którym opowiadałem o tym, jak tym razem ubieram guzek! Tak więc, dopóki nie nadejdzie dziecko nr 2, oto kilka rzeczy, których nie możesz nosić.
Jestem za popisywaniem się moim brzuchem. Myślę, że istnieje wiele innych sposobów obnoszenia się z ciążowym brzuchem, ale oprócz sportowego stanika lub bikini – prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz mnie w krótkim topie z dużym brzuchem! Zamiast tego wybieram ubrania do karmienia w postaci sukienki typu body-con!

Wiecie, jak bardzo tęsknię za dżinsami. Udało mi się je zdjąć w pierwszym trymestrze ciąży, ale począwszy od drugiego trymestru, nosiłem parę jeansów ciążowych i natychmiast przypomniano mi, dlaczego unikam noszenia dżinsów podczas ciąży. Jeśli jesteś w ciąży w okresie zimowym i musisz nosić dżinsy / spodnie, upewnij się, że są SUPER rozciągliwe! Lub po prostu noś legginsy!

Jestem zwolennikiem wzorów i często wybieram ciążowe ubrania do karmienia w kolory print. Chociaż jestem tutaj całkowicie normalna, aby uzyskać kilka klasycznych opcji, w miarę jak się powiększałem, trudniej mi było wyciągnąć z szafy ubrania do karmienia we wzorki! Ludzie już patrzą na mój brzuch i nie chcę zwracać na to więcej uwagi. Z moim brzuchem kropki stają się owalne, a paski bardzo się rozciągają! Jeśli zamierzasz wykonać nadruk, musisz zachować ostrożność, jeśli chodzi o rodzaj nadruku i materiał, na którym są drukowane! Pomyśl: cekiny, super puszyste swetry z futrzanego kardiganu. Chociaż widziałem, jak niektóre kobiety ściągają cekiny podczas ciąży – raz spróbowałem i natychmiast zdjąłem sukienkę, ponieważ było bardzo swędzące i przypominało mi piłkę disco! Tak samo czuję się z super puszystymi swetrami. Uwielbiam je nosić zimą, ale wydaje mi się, że dodaje ono zbyt dużo objętości i nie chcę wyglądać jak chodzący miś!