Jakie technologie druku stosuje drukarnia w Krakowie?

Minęły już czasy, kiedy drukarki ustawiały czcionki i mechanicznie komponowały strony. Dziś w druku następuje rewolucyjna zmiana i nowoczesna drukarnia w Krakowie działa w inny sposób. Po pierwsze, opłacalne drukarki, które zapewniają użytkownikom wysokiej jakości druk cyfrowy i drukowanie online, zapewniają bezsenne noce profesjonalnym drukarniom na całym świecie.

Najnowsze trendy w technologii druku:

Efektywność kosztowa: współczesna drukarnia w Krakowie a są teraz w zasięgu finansowym użytkowników. Przyniosło to wysokiej jakości drukowanie w biurach i domach. Nie ma już potrzeby spieszyć się do drukarni, aby wykonać drukowanie, ponieważ opłacalne drukarki teraz rządzą.

Drukowanie 3d Druk 3D: Chociaż drukowanie 3D jakie stosouje drukarnia Kraków wciąż jest dalekie od powszechnego użytku, szybko wkracza w branże, które mogą korzystać z tej technologii. Nic dziwnego, że druk 3D ma odgrywać kluczową rolę w procesie produkcyjnym w przyszłości.
Technologia druku wymazywalnego: Ta przełomowa technologia została wprowadzona przez japońską międzynarodową firmę Toshiba. Ta technologia usuwa nieprawidłowy materiał, który został wydrukowany przy użyciu wysokotemperaturowej płyty grzewczej. Oszczędza to zarówno materiał, jak i pieniądze.

Druk cyfrowy arkuszowy: Druk cyfrowy rozwija się nie tylko pod względem postępu technologicznego, ale także pod względem rozmiarów druku. Druk cyfrowy arkuszowy jest jedną z takich technologii, która została przyjęta przez międzynarodowe firmy, takie jak Fujifilm, HP, Konica, Minolta i Screen. Technologia ta pozwoli drukarniom takim jak drukarnia w Krakowie drukować arkusze o rozmiarze zbliżonym do B2, czyli 707mm na 500mm.