Odzież reklamowa fruit of the loom w Warszawie

Odzież reklamowa fruit of the loom każdego roku jest drukowana przez nas w nakładzie ponad 4 milionów. Posiadamy zakład o wielkości 50 000 stóp kwadratowych w Warszawie. Wszystko, co wiąże się z zamówieniem (od złożenia zamówienia po nadruk, haft i wysyłkę) odbywa się we własnym zakresie. Naszym klientom oferujemy najnowsze trendy w odzieży reklamowej fruit of the loom na zamówienie. Dzięki t-shirtom w ponad 100 kolorach do wyboru, a także bluzom, koszulom golfowym, bluzom z kapturem, czapkom, produktom promocyjnym, torbom i nie tylko, opcje niestandardowego brandingu są praktycznie nieograniczone!


Firma oferująca odzież reklamową fruit of the loom jest zaangażowana w zapewnianie najwyższej jakości obsługi klienta i jest zaangażowana w innowacje, badania i technologię. Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości, najnowocześniejszy produkt i możemy zrealizować każde zamówienie, od małego zamówienia 3 niestandardowych kurtek dla Twojej małej firmy do dużych zamówień na kampanie krajowe wymagające setek tysięcy niestandardowych koszulek. Firma sprzedająca odzież reklamową fruit of the loom wykorzystuje najnowocześniejszy w branży zautomatyzowany sprzęt do sitodruku i haftu do ozdabiania niestandardowych t-shirtów, bluz, koszul golfowych, płóciennych toreb i nie tylko.

Inwestujemy ponad 21 000 złotych rocznie w badania i rozwój, aby zapewnić naszym klientom najlepsze produkty na rynku – tylko wysokiej jakości odzież reklamowa fruit of the loom.