Co na wyposażeniu powinien mieć ośrodek wczasowy Dąbki?

Otwierasz środek wczasowy Dąbki? Sprawdź jakie elementy powinny się tam znaleźć, aby goście byli zadowoleni!

1. Zegar.
Tak, większość ludzi wynajmujących ośrodek wczasowy Dąbki może mieć telefon komórkowy, ale posiadanie zegara pod ręką jest wdzięczne i doceniane! Pozwól swoim gościom wyłączyć telefony komórkowe i użyć budzika na nocnym stoliku. Mogą po prostu chcieć znać godzinę w ciągu dnia, nie chwytając telefonu. Tak jak zegarki są bardzo modne, tak też zegar powinien znajdować się w każdym pokoju, tak jak zmęczenie telefonu jest bardzo prawdziwe!

2. Miejsce na ubrania muszą być na wyposażeniu ośrodka wczasowego w Dąbkach!
To naturalne, że używasz swojego pokoju gościnnego jako miejsca zrzutu dla przedmiotów, których nie możesz zmieścić w innym miejscu. Ale kiedy oczekuje się gości, pamiętaj, aby wykroić wystarczająco dużo miejsca, aby mogli wygodnie zmieścić swoje rzeczy, takie jak miejsce na torbę (torby) i miejsce do zawieszenia kilku strojów. I nie zapomnij podać kilku pustych wieszaków. Jeśli masz komodę, zostaw przynajmniej dwie szuflady dla gości, którzy wynajmują ośrodek wczasowy Dąbki.

3. Haki do drzwi (nad drzwiami lub na drzwiach).
To najprostszy sposób na miejsce na kurtki, torebki i czapki. Haczyki są szczególnie przydatne, jeśli masz skromną przestrzeń i nie masz miejsca na krzesła (zwykle tam rzuca się rzeczy).

4. Żelazko.
Jest to must have, który jest często pomijany. Twoi goście prawdopodobnie pognietli ubrania po podróży, więc dobrze jest zadbać o ich potrzeby, zanim będą musieli o nie zapytać. Dodaj żelazko do swojego arsenału materiałów do pokoju gościnnego, a także deskę do prasowania. Jeśli masz ograniczoną powierzchnię, możesz uzyskać deskę do drzwi lub deskę do prasowania, która może spoczywać na łóżku, podłodze lub niskiej komodzie.

5. Podstawowe przybory toaletowe dla osób wynajmujących ośrodek wczasowy Dąbki okażą się zbawienne. Możliwe, że Twoi goście z Dąbek przyniosą własne przybory toaletowe, ale jeśli chodzi o podstawy, nie należy oczekiwać, że przyniosą własne. Pamiętaj, aby mieć pastę do zębów, szampon / odżywkę, mydło i balsam w pokoju lub w łazience, z której będą korzystać. Możesz dodać osobisty akcent, przechowując je w małym ozdobnym koszu i dołączając notatkę powitalną.