Kup zabawki hurt

Dla firm, które mają już sklep oferujący hurtową sprzedaż zabawek skierowany do konsumentów, ale chcą stworzyć kanał sprzedaży hurtowej dla firm detalicznych, w których można dokonywać zakupów, dostępnych jest kilka opcji. Najprostszym byłoby założenie drugiego sklepu z innym adresem URL i użycie jednej z dwóch wymienionych powyżej opcji do zabezpieczenia go hasłem.

Jeśli Twoja firma prowadzi dużą sprzedaż oferując zabawki hurt, możesz rozważyć aktualizację aplikacji do sprzedaży i skorzystać z funkcji kanału hurtowego. W tej aplikacji możesz utworzyć kanał hurtowy w swoim istniejącym sklepie, który jest chroniony hasłem. Kanał hurtowy tworzy hurtownię sklepową oferującą zabawki hurt przy użyciu istniejących produktów, więc skonfigurowanie tego kanału wymaga bardzo niewiele pracy. Możesz także dostosować ceny według grup klientów, korzystając z rabatów procentowych lub rabatów opartych na wolumenie. Co najlepsze, wszystkie raporty sprzedaży są oddzielone od sprzedaży bezpośredniej konsumentom w ramach raportów.

Użyj aplikacji hurtowej, aby utworzyć kanał hurtowy sprzedaży zabawek. Innym sposobem na utworzenie kanału hurtowego w sklepie internetowym jest pomoc aplikacji mobilnej. Dzięki hurtowni internetowej z zabawkami dla dzieci firma może podzielić swoich klientów detalicznych na „poziomy”, którym przyznawane są określone rabaty w stosunku do zwykłych cen detalicznych.

Poziomy rabatów jakie mogą otrzymywać klienci kupujący zabawki hurt ustalane są indywidualnie. Hurtownia internetowa zabawek można przypisywać za pomocą tagów klientów. Aplikacja ma również wbudowaną funkcję marketingową, która może być używana do zachęcania klientów do kupowania większej liczby produktów w celu uzyskania większej zniżki na zabawki w hurtowych cenach.