Wszystkie kobiety kochają perfumy!

Poznaj przewodnik zapachowy, aby wybrać swoje idealne i świetnie dobrane perfumy.
BURSZTYN to pocieszający i ciepły bursztyn stanowi piękną bazę dla wielu zapachów; jest słodki, żywiczny i drzewny.
CYTRUS to bardzo popularne ze względu na bogatą historię i klasyczny urok cytrusowe zapachy są często orzeźwiająco cierpkie lub cudownie słodkie. KWIATOWY zapach od zawsze popularne, kwiatowe zapachy mają pojedynczy kwiat lub piękny bukiet i mogą być świeże, miękkie lub słodkie. ŚWIEŻY zapach, czyli czyste i orzeźwiające, świeże zapachy mogą zawierać nuty zapachowe, dojrzałe cytrusy, rześkie warzywa lub chłodne nuty wodne.
SMAKOSZ to zapachy zainspirowane soczystymi deserami pobłażliwe nuty smakoszy mogą przywołać słodkie wspomnienia z dzieciństwa lub zmysłową przyjemność.
ZIELONY zapach to niezwykle świeże i stymulujące nuty, które uchwycą urok natury na jej wysokości.
SKÓRZANY Wyraźny zapach skóry jest pierwotny i zmysłowy; kompozycje mogą być ciepłe i aksamitne lub suche i dymne.
PIŻMO to sekretna broń perfumiarza, która jest zwierzęcą esencją, która dodaje ciepła i zmysłowości każdemu zapachowi. Kawałek nieobranego imbiru, różowy kwiat i dwa liście, kawałki drewna, kupa kadzideł z dymem, pierścienie drzewa w przekroju pnia drzewa.
DYMNY zapach jakie mają perfumy to suche, ale bogate nuty, które dodają kuszącego ciepła, przywodząc na myśl spalone drewno, zużytą skórę lub tytoń fajkowy.

Wszyscy znamy pomysł charakterystycznego zapachu, tego wypróbowanego i prawdziwego zapachu, który możesz rozpylić bez zastanowienia. Charakterystyczny zapach jest jak twój ulubiony sweter, coś klasycznego i pocieszającego, które po prostu sprawia, że ​​czujesz się jak ty. Ale nie nosisz wygodnego swetra na noc w mieście lub w upalne lato. Więc jeśli twoje ubrania zmieniają się w zależności od okazji, pory roku, a nawet nastroju, czy twój zapach nie powinien zrobić tego samego stosując różne perfumy? W końcu jest tak samo częścią twojego osobistego stylu, jak ubrania, buty i akcesoria. Śmiało, noś pikantną orientalną noc na randkę, ciesz się jasnym szyprem w pierwszy dzień wiosny i napawaj się wznoszącą się cytrusową wodę kolońską, gdy potrzebujesz wzmocnienia. A w dni, w których nie jesteś pewien, w co się ubrać… po prostu sięgnij po swój charakterystyczny zapach z perfumerii Quality w Warszawie.