Garażowe bramy Gdańsk

To dość przerażające i wręcz dziwaczne zjawisko – twoje garażowe bramy Gdańsk otwierają się samoistnie, bez podpowiedzi, być może nawet wtedy, gdy nie jesteś w domu lub w środku nocy, kiedy śpisz. Zrozumiałe jest być trochę wystraszonym – to główne zagrożenie bezpieczeństwa, które pozostawia dom i mienie podatne na złodzieje. Dobrą wiadomością jest to, że (prawdopodobnie) nie masz poltergeista.


Oto kilka typowych powodów, dla których bramy Gdańsk garażowe otwierają się same – i jak rozwiązać problem.

Po pierwsze bramy Gdańsk mogą się otwierać przez stare baterie.
Starzejące się baterie w elektrycznej bramie Gdańsk to najczęstszy powód awarii drzwi garażowych – i to przeważnie większość właścicieli domów. Większość pilotów wymaga jedynie standardowych baterii, które można kupić w przejściu na baterie w sklepie z sprzętem – ale niektóre mogą wymagać specjalistycznej baterii.

Przyklejone przyciski to również może być problem. Czasami przycisk na starszym otwieraniu drzwi garażowych zaczyna się trzymać lub staje się trudny w użyciu. Zasadniczo zdalny lub ścienny kontroler panelu jest zużyty. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zastąpienie go nowym pilotem. Upewnij się, że pilot zastępczy do bramy Gdańsk jest kompatybilny z samym otwieraczem.

Wzrost mocy – czy to również może być problem, który dotyczy bram? Skok mocy spowodowany burzą z piorunami może spowodować spustoszenie we wszelkiego rodzaju urządzeniach domowych – a otwieracz do drzwi garażowych nie jest wyjątkiem. Na szczęście otwieracz najprawdopodobniej nie jest zniszczony – ale jego kody zostały zakodowane. Może to być trudne do przeprogramowania czasami z powodu toczących się kodów, które zwiększają bezpieczeństwo drzwi. Może będziesz musiał zadzwonić do profesjonalisty.